facebook youtube +420 777 88 54 54

Bydlení ve srubovém domu je trvalým a nepřekonatelným zážitkem. Srubové stavby, sruby či srubové chaty už svojí podstatou vytváří prostor, kde můžete bez problémů a přirozeně načerpat tolik potřebnou psychickou pohodu, klid a harmonii.

Jestliže jste se rozhodli pro srubovou-roubenou stavbu, jsme připraveni prokonzultovat Vaše představy a přání, navrhnout projekt a postavit srub, srubový dům, srubovou chatu, roubenku, víkendové sruby
Námi používaný technologický systém výstavby srubů a roubenek je flexibilní a umožňuje pružně reagovat na různé požadavky a podmínky.

Sruby a roubenky realizujeme především podle individuálních představ a požadavků klienta. S každým potencionálním klientem jednáme individuálně a na základě jeho vlastních představ prvotně zpracováváme studii srubu s ohledem na charakter stavebního pozemku. Součástí studie je i přesná a závazná cenová nabídka.

Naše technologie výstavby srubů a roubenek umožňuje klientům různé způsoby dokončení interiéru, od klasické dřevěné konstrukce, přes obezdění, kamenné obklady až po sádrokartonové úpravy stěn. Další možností je vybrat si stupeň rozestavěnosti stavby, od hrubé stavby . která umožňuje klientům se spolupodílet na samotné výstavbě až po kompletní dodávku stavby na "klíč".

Naše srubové stavby dokážeme architektonicky doplnit interiérovými prvky, krby, atd., doplnit kamennými obklady apod.

Po podpisu smlouvy a následuje realizace stavby srubového domu, která trvá 1 až 6 měsíců v závislosti na rozsahu dodávky. Realizace srubových chat trvá v řádu dnů až týdnů.

Životnost těchto staveb se odhaduje na 100 a více roků na základě použitých ochranných prvků.