facebook youtube +420 777 88 54 54

Systémy teras Twinson O-Terrace, Twinson O-Terrace+ a Twinson Fencing společnosti Inoutic vynikají svou odolností vůči vnějším vlivům spojenou s vysokou životností, minimálními provozními náklady na údržbu, moderním designem a svou 100% recyklovatelností.

Inoutic – přední evropský výrobce teras

Společnost Inoutic je předním evropským výrobcem PVC systémů teras z unikátního kompozitního materiálu Twinson. Historie sahá až do roku 1965, kdy vznikla jako závod na zpracování plastů bratrů Angerových v německém městě Bogen.

Inoutic se pyšní 50letými zkušenostmi v oblasti zpracování plastů se sídlem v Bogenu. Pokrývá cely výrobní řetězec - od návrhu přes vývoj až po povrchovou úpravu. Unikátní materiál Twinson, kombinující dřevo a plast (50/50), je názorným příkladem inovace jako výsledku intenzivního výzkumu a dlouholetých zkušeností.

Společnost Inoutic/Deceuninck, spol. s r.o. je dceřinou společností belgického koncernu Deceuninck, který má pobočky ve více než 75 zemích. V roce 2012 značku Inoutic převzala pobočka společnosti Deceuninck se sídlem v Popůvkách u Brna. Společnost Inoutic/Deceuninck, spol. s r.o. zajišťuje distribuci výrobků této značky v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Zastoupení společnosti v ČR

Společnost WOOD-LIFE CZ s.r.o je proškolena společností INOUTIC v České republice. Montáž teras Twinson vždy provádí odborně proškolení pracovníci s víceletou praxí.

Klíčové vlastnosti teras Twinson

Nejvíce využívanou venkovní relaxační zónou jsou terasy a proto je potřeba dbát na kvalitní podlahový materiál, který zajistí dlouhou výdržnost, nízkou údržbu a stálou barevnost i po dlouhá léta. S materiály pro terasy z nabídky společnosti Inoutic lze snadno těchto požadavků dosáhnout, díky speciálnímu složení terasové desky z kompozitního materiálu - 50% PVC a 50% borovicového dřeva - materiál je plně recyklovatelný a snadno opracovatelný.

Venkovní terasy, zahradní terasy, bazénové obklady

Unikátní systém Twinson lze využít nejen na venkovní terasy, střešní či zahradní terasy, ale i na obložení bazénů či zahradních chodníků. Všechny typy teras Twinson se jednoduše zpracovávají, instalují a jsou mimořádně nenáročné na údržbu.