facebook youtube +420 777 88 54 54

Mezi hlavní výhody terasových systému Twinson patří:

Odolnost materiálu vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům

Díky složení terasové desky z kompozitního materiálu - 50% PVC a 50% borovicového dřeva jsou terasy Twinson pevnější a odolnější vůči nárazům a vrypům. Další výhodou terasových systémů Twinson je i velmi vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům dešti, mrazu, sněhu.

Dlouhá životnost systému Twinson a snadná údržba

Téměř bezúdržbový trvanlivý materiál s garancí 25 let (životnost 50-60 let) se nekroutí a neštěpí. Terasy Twinson se snadno udržují pouhým ostřikem vysokotlakým čističem.

Protiskluzová povrch s přírodním vzhledem

Velkou výhodou systému Twinson je přírodní vzhled a protiskluzový atest. Slaná ani chlórovaná voda na povrchu nezanechává žádné mapy ani otisky.

Materiál je 100% recyklovatelný

Společnost Inoutic má celoevropský fungující systém sběru odpadu Twinson, který následně recykluje a používá pro příměs do podkladových profilů nebo do jiných produktů ze sortimentu Deceuninck Group. Navíc dřevo používané pro Twinson pochází z certifikovaných lesů sdružení PEFC, podporující trvale udržitelné hospodaření v lesích. Tato certifikace zaručuje, že počet stromů vytěžených v lese nepřesáhne počet znovu vysázených stromů.